Sereď bude aj tento rok v pohybe

Sereď bude aj tento rok v pohybe

Šport     Oddelenie školstva, rodiny, kultúry a športu    
Mesto Sereď v spolupráci so športovými klubmi a občianskymi združeniami  plánuje organizovať športovo - relaxačnú akciu Sereď v pohybe, ktorá sa bude konať v sobotu 14. Septembra 2019 na rôznych športoviskách s programom, ktorý sa ešte tvorí.
 
Kto má záujem prezentovať svoju činnosť, svojich športovcov, predstaviť napr. tréningový program, rôznorodé cvičenia, ktoré sa v našom meste tešia veľkej obľube, ako je napr. Zumba, Jumping, Joga, Cross fit, Fitness a mnoho iných, prihláste sa mailom na skolstvo.sport@sered.sk, alebo priamo na oddelení školstva, rodiny, kultúry a športu MsÚ v Seredi v kanc. č. 18 v termíne do 6. Aaugusta 2019.
 
Ako každý rok, bude podujatie určené pre celé rodiny aj pre úplných amatérov v športe, kedy sa počas jedného dňa môžete zoznámiť, ktorý druh športu by bol pre vás vhodný, bude možné vyskúšať si cvičenia a vidieť čo všetko sa dá dosiahnuť pravidelným tréningom. Zoznámite sa aj s členmi klubov, ktoré pôsobia v našom meste. Pripravíme aj zábavné  hry pre našich najmenších.  
 
Kompletný program s presným časom a miestom konania športových aktivít uverejníme týždeň pred akciou, ale dátum 14. Septembra 2019 si už teraz rezervujte pre šport!
Tešíme sa už teraz na všetkých začínajúcich aj pokročilých športovcov!
Sereď bude aj tento rok v pohybeSereď bude aj tento rok v pohybeSereď bude aj tento rok v pohybeSereď bude aj tento rok v pohybeSereď bude aj tento rok v pohybeSereď bude aj tento rok v pohybeSereď bude aj tento rok v pohybe