Seniori súťažili o Majstra DC v petangu

Seniori súťažili o Majstra DC v petangu

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Po mesačných prázdninách sa opäť otvorili priestory Denného centra pre seniorov v Seredi. Tí skôr narodení si budú počas nasledujúceho roka spríjemňovať voľné chvíle v spoločnosti priateľov, zúčastňovať sa rôznych výletov, kultúrnych podujatí, rekreácií ale aj súťaží. Hneď na úvod vedúci centra Jozef Valábek zorganizoval petangový turnaj. 
 
Vo štvrtok 8.augusta sa súťažiaci stretli pri petangovom ihrisku, aby zabojovali o titul Majstra Denného centra.
 
Ani horúce letné počasie nezabránilo seniorom podávať skvelé výkony.  Po sčítaní bodov bolo napokon rozhoduté:  1. miesto získal Ladislav Takáč, 2. miesto patrilo Jozefovi Valábkovi a 3. miesto obsadila Helena Živojinová.  Všetci si odniesli diplom, medajlu, fľašu chutného vína a absolútny Majster petangu v DC Ladislav Takáč získal aj pamätný pohár.
 
Seniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petanguSeniori súťažili o Majstra DC v petangu