Jednota zmodernizovala predajňu na Legionárskej ulici

Jednota zmodernizovala predajňu na Legionárskej ulici

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Od januára 2019 prešla prevádzka COOP Jednoty na Legionárskej ulici v Seredi z formátu POTRAVINY do formátu SUPERMARKET. Z tohto dôvodu prebehli v mesiaci júl 2019 na tejto budove rekonštrukčné práce, súčasťou ktorých bola obnova exteriéru aj interiéru budovy.
 
 
Podľa Jána Matušíka, vedúceho oddelenia marketingu COOP Jednota Galanta SD, išlo konkrétne o nové opláštenie budovy, nakoľko to staré nespĺňalo estetické ani energetické parametre. Okrem zmeny exteriéru boli na prevádzke doplnené obchodné zariadenia a zvýšené policové plochy, ktorý zákazníkom prinesie omnoho širší sortiment výrobkov. Vyloženie tovaru je tým pádom sprehľadnené, aby zákazníci mali rovnaké kategórie výrobkov na jednom mieste a jednoduchší výber. Približné náklady na rekonštrukciu činia 40 000 eur.
 
 
COOP Jednota prevádzkuje v Seredi okrem Supermarketu na Legionárskej aj ďalšie dva Supermarkety a to na D.Štúra a M.R.Štefánika. Podľa Jána Matušíka Jednota v tomto roku neplánuje v  Seredi ďalšie investície.
Jednota zmodernizovala predajňu na Legionárskej uliciJednota zmodernizovala predajňu na Legionárskej uliciJednota zmodernizovala predajňu na Legionárskej ulici