Od 1. augusta sa rozbehla tohtoročná kampaň Na bicykli do obchodu 2019

Od 1. augusta sa rozbehla tohtoročná kampaň Na bicykli do obchodu 2019

Šport     Iveta Tóthová    
Od 1. augusta začala celoslovenská súťažná kampaň Na bicykli do obchodu. Základnou myšlienkou kampane je motivovať ľudí k využívaniu bicykla ako dopravného prostriedku so zameraním na využitie pri nakupovaní. Mimo bicykla môžete použiť aj iný  bezmotorový prostriedok ako kolobežku alebo skateboard. Okrem bežného nákupu v obchodoch sa za nákup považuje aj platba v reštauráciách,  u kaderníka, v servise až po platby za ubytovacie služby.
 
 
Ide už o siedmy ročník kampane a registrácia pre súťažiacich bude otvorená až do 31. augusta. Následne začne samotná súťažná časť kampane. Tá bude trvať od 1.9.- 30.9. 2019.
 
To znamená, že počas celého mesiaca august tak budete mať možnosť sa jednoducho a bezplatne zaregistrovať, čo Vám umožní prístup do svojho online účtu, kde si budete počas súťažného mesiaca septembra evidovať všetky svoje nákupy, ktoré ste absolvovali na bicykli. Súčasťou kampane budú aj nasledovné súťaže: fotografická súťaž, súťaž na facebooku, súťaže pre zákazníkov a súťaže pre predajcov  Vyhodnotenie kampane ako aj súťaží a odovzdanie výhier bude prebiehať v termíne do 31. októbra.

Súťaží sa o hodnotné ceny (štýlový mestský bicykel, športové hodinky a pod.) a zároveň spoločne pomôžete našej planéte ušetriť čo najviac emisií a chrániť tak životné prostredie. Nesmieme však zabudnúť ani na množstvo ostatných benefitov, ktoré bicyklovanie prináša. Samotná návšteva predajne na bicykli je veľmi jednoduchý, rýchly a lacný spôsob ako prispieť k zdravej mobilite vo vašom meste alebo obci a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie, prírodu a celkovú dopravnú situáciu.
 
Všetko nájdete na webe https://www.nabicyklidoobchodu.sk.
Od 1. augusta sa rozbehla tohtoročná kampaň Na bicykli do obchodu 2019Od 1. augusta sa rozbehla tohtoročná kampaň Na bicykli do obchodu 2019Od 1. augusta sa rozbehla tohtoročná kampaň Na bicykli do obchodu 2019