Seredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp Bizkit

Seredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp Bizkit

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Koncert americkej skupiny Limp Bizkit bol jedným z najväčších koncertov v Seredi. Celosvetovo skupina predala viac ako 35 miliónov albumov.  Ich štýl hudby nu-metal nie je určený každému no okruh svojich fanúšikov táto kapela má obrovský.  Na koncert do Serede prišli fanúšikovia z celého Slovenska aj zahraničia a amfiteáter bol zaplnený do prasknutia. Všetci mali jediný cieľ: vychutnať si koncert a poriadne sa odviazať. Správni fanúšikovia majú ale na podobných koncertoch ešte jeden cieľ a to podať ruku svojmu idolu alebo sa ho aspoň dotkúť.  Tento sen sa z celého amfiteátra v utorok 23. júla splnil Seredčanke Gabike Kušnierovej.
 
 
Vráťme sa ale k prípravám koncertu. Ako to už pri hviezdach showbiznisu býva aj chlapci z Limp Bizkit mali svoje požiadavky. Podľa portálu čas.sk v šatni požadovali vysokorýchlostný internet, na pódiu chceli mať pripravené 2 fľaše vodky známej značky a kávu výlučne z populárneho amerického reťazca. V šatniach mali byť umiestnené svetlá (lampy), ktoré majú tlmiaci efekt. Z celkového počtu 22 ľudí v posádke bolo až 5 vegánov, takže aj občerstvenie bolo tomu prispôsobené. Ich presuny po území Slovenska boli prísne utajované. Jednou z požiadaviek chlapcov z kapely bola aj prítomnosť masérky.  A kde inde by ju mali organizátori hľadať ako v Seredi.
 
 
Gabika Kušnierová pred časom založila v Seredi rehabilitačné centrum  VH REHAB. Jej šikovné ruky pomáhajú ľuďom s rôznymi problémami a tak nečudo, že bola ako masérka doporučená aj organizátorom koncertu. Samotnú Gabiku ponuka prekvapila ale zároveň aj potešila. Ako nám povedala: "Bola to pre mňa výzva. Síce do svojej práce vkladám srdce aj dušu, ale poskytnúť masérske služby svetovej hviezde je predsa len niečo iné. Dokonca mi bolo smiešne, že určite všetci očakávali štíhlu mladú masérku a prišla im tam baba ako ja. :))  Masáž som mu mala poskytnúť pred koncertom. Priznávam, že v ten deň som cítila miernu nervozitu, ktorá ale veľmi rýchlo opadla. Fred Durst je veľmi príjemny a milý. Nemal žiadne nároky alebo špeciálne požiadavky. Počas masáže poslal všetkých členov štábu preč, aby sa mohol uvoľniť. Je pravda, že na začiatku sa mi triasli ruky, ale potom som sa sústredila nato, aby som mu dala to, čo jeho chrbát potreboval. Keď som potom počas koncertu videla čo všetko Fred na pódiu stvára za kúsky, ani som sa nečudovala, že vôbec takéto služby využíva. Na záver sa ma opýtal, či sa nechcem občerstviť a poďakoval za moje služby.  A aby som nezabudla, dostala som pochvalu. :)) "
 
 
Gabika sa koncertu aj zúčastnila a bola unesená. Nepatrí medzi mladú generáciu, no energia z nej len tak srší. A tak sa na koncerte patrične aj vybláznila. Chodí pravidelne na podobné koncerty a najbližšie sa zúčastní vystúpenia Metallicy vo Viedni. A ako správna fanúšička by si rada splnila ďalší sen. Aspoň sa dotknúť svojho idolu...
Seredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp BizkitSeredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp BizkitSeredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp BizkitSeredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp BizkitSeredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp BizkitSeredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp BizkitSeredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp BizkitSeredčanka Gabika sa ako jediná dostala najbližšie k spevákovi svetovej kapely Limp Bizkit