Amfiteáter po jednom z najväčších koncertov v Seredi

Amfiteáter po jednom z najväčších koncertov v Seredi

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Včerajší koncert nu-metalovej kapely Limp Bizkiz prilákal na seredský amfiteáter približne 4 000 návštevníkov z celého Slovenska aj zahraničia. Podľa odhadu to bol doteraz jeden z najväčších koncertov v Seredi.
 
 
Ak by niekto nadobudol dojem, že priaznivci takéhoto štýlu hudby budú agresívni a zostane po nich v mestskom parku spúšť, toho musíme vyviesť z omylu. Ako sme písali v reportáži z koncertu, hodiny pred zahájením stáli fanúšikovia v rade od brány až po vstup, aby sa do amfiteátra vôbec dostali. V kľude, slušne a bez známok nervozity.
 
 
Samozrejme, koncert bol divoký, veď fanúšikovia sa odviazali a koncert si naplno užili. Ako to na podobných podujatiach býva, všetci skákali, kričali, spievali....ale to k letu a koncertom pod holým nebom patrí.
 
 
Nás ale zaujímalo v akom stave fanúšikovia amfiteáter zanechali a tak sme sa ráno boli na priestory pozrieť. Klienti z Teen Challenge, s ktorými má mesto uzatvorenú zmluvu na čistiace a upratovacie služby v meste, zbierali odpadky ale žiadny extra veľký neporiadok tam nebol. Fanúšikovia nerobili podľa našich informácií ani žiadne výtržnosti. Organizačne bolo zo strany mesta, usporiadateľov či polície všetko zvládnuté na výbornú.
 
 
Sereď sa dnes vrátila do všedného dňa ale podujatia na amfiteátri pokračujú. Už tento piatok to bude film premietaný zdarma s názvom GRINCH ( a každý nasledujúci piatok počas prázdnin Vás čakajú filmy zdarma ), v nedeľu 11. 8. bude v našom meste koncertovať spevák a skladateľ Michael Bolton a 31.8.  sa o strhujúci záver leta sa postará fenomenálna francúzska skupina GIPSY KINGS.
Amfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v SerediAmfiteáter po jednom z najväčších koncertov v Seredi