Počas prázdnin amfiteáter v Seredi premieta filmy ZDARMA

Počas prázdnin amfiteáter v Seredi premieta filmy ZDARMA

TV a film     Iveta Tóthová    
Aj tento rok seredský amfiteáter pripravil pre svojich návštevníkov počas prázdnin premietanie ZDARMA. Čakajú Vás animované rozprávky, hudobné filmy, horory ale aj komédie či thrillery. K dobrým filmom si budete môcť kúpiť aj niečo na občerstvenie alebo pitie.
 
Tak čo, dáte sa zlákať na sledovanie filmov počas letných večerov v príjemnom prostredí mestského parku?  Z priloženého zoznamu si určite niektorú lahôdku vyberiete.
 
V utorok 9. júla o 21:30 hod. bude premietaný americký horor Halloween.
 
A koho v tento večer v amfiteátri uvidíte? Michaela Myersa, ktorý nosí bielu masku a v ruke nôž. Pokiaľ ho stretnete na Halloween, bude to asi posledný deň vášho života. Slávna hororová séria práve píše svoju poslednú kapitolu.
 
 
V nedeľa 14. júla si o 21:30 hod. budete môcť pozrieť slovenský film Trhlina.
 
Dej filmu sa odohráva v pohorí Tribeč. Nezamestnaný absolvent Igor objaví záznamy výpovedí psychiatrického pacienta Waltera Fischera. Ten pred sedemdesiatimi rokmi záhadne zmizol v pohorí Tribeč, a keď sa po vyše dvoch mesiacoch rovnako záhadne objavil, mal na tele čudné popáleniny a zranenia. Bol dezorientovaný, nedokázal vysvetliť, čo sa mu stalo, už nikdy sa nespamätal. Dáte sa aj Vy zlákať a odhalíte tajomstvo, ktoré má príliš ostré zuby?
 
 
V piatok 19. júla Vás o 21:30 hodine čaká hudobný film Bohemian Rhapsody.  
 
Film je oslavou rockovej skupiny Queen, jej hudby a predovšetkým Freddieho Mercuryho, ktorý svojou tvorbou aj životom vzdoroval všetkým stereotypom, vďaka čomu sa stal jedným z najvýraznejších umelcov svojej doby. Film si získal srdcia nielen fanúšikov tejto skupiny. My ho takisto odporúčame.
 
 
V piatok 26. júla je o 21:30 hod. pre deti ale aj dospelých pripavený rozprávkový príbeh Grinch.
 
Tento milý nenapraviteľný hundroš, neznáša úplne všetko a zo všetkých a zo všetkého najviac Vianoce. Tie by najradšej zrušil. Čo myslíte obľúbi si ich nakoniec?
 
 
V piatok 2. augusta o 21:30 hod. bude premietaný film Všetko najhoršie 2
 
Sami vo filme spoznáte, či môže byť niečo horšie než opakovane prežívaný narodeninový deň, na ktorého konci vás niekto zabije? Môže! Vysokoškoláčka Tree bývala strašná mrcha, dokiaľ ju osud nepotrestal tým, že ju nútil opakovane prežívať rovnaký deň, na ktorého konci ju brutálne zabije chlap v maske maskota jej univerzity. Každodenné krvi prelievanie skončilo až vo chvíli, keď Tree odhalila identitu páchateľa (spolubývajúcej Lori, ktorá ju už nedokázala vystáť) a poslala ho na večnosť.
 
 
V piatok 9. augusta o 21:00 hodine je pre Vás pripravená česká komédia Ženy v behu.
 
Viera (Zlata Adamovská) prežila s Jindřichom skvelý život a je pevne rozhodnutá splniť i jeho posledné prianie – zabehnúť maratón! Emancipovaná a rázna matka troch dcér (Tereza Kostková, Veronika Kubařová, Jenovéfa Boková) v tom nevidí žiadny problém. Proste si trasu rozdelí na štyri časti a zdolajú tých viac ako 42 kilometrov ako rodinná štafeta. Žiadna z nich síce zatiaľ neubehla ani meter, ale do štartu predsa ostávajú tri mesiace a tréner Vojta (Vladimír Polívka) pripravil skvelý kondičný plán.
 
 
 
 
V piatok 23. augusta o 21:30 hod. je pre Vás pripravená opäť hudobná lahôdka  Zrodila sa Hviezda.
 
V hlavných úlohách sa predstaví štvornásobný držiteľ nominácie na Oscara Bradley Cooper a spevácka pophviezda Lady Gaga. Kým pre Bradleyho Coopera ide o režisérsky debut, pre Lady Gaga o jej prvú hlavnú rolu vo filme.
 
 
V stredu 28.augusta o 21:00 hod. bude ako posledný z letných filmov premietaných zdarma český film Teroristka.
 
Učiteľka, ktorá učí svojich žiakov že násilie nič nerieši v tejto komédii zistí, že presne na toto gauneri spoliehajú. Hlavnou hrdinkou čiernej komédie Teroristka je Mária (Iva Janžurová), učiteľka na dôchodku, ktorá si jedného pekného dňa povie, že už si nechce pripadať ako krava, a keď jej proti arogantnému pôvodcovi lokálneho zla (Martin Hofmann) nepomôže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), zoženie si zbraň a rozhodne sa urobiť to, čo väčšinu z nás občas napadne, ale hneď tú myšlienku vytesníme.
 
 
V piatok 30. augusta o 20:30 hod. milovníkov rozprávok isto poteší príbeh Ako vycvičiť draka 3.
 
Ostrov Blp je dračí raj obývaný Vikingami, alebo vikingský raj obývaný drakmi, ako sa to vezme. Bývalí odvekí nepriatelia tu žijú v závideniahodnej harmónii. Vládne im mladý náčelník Štikút, ktorý miluje lietanie s okrídleným parťákom Bezzubkou. A miluje aj svoju kamarátku Astrid, len jej to ešte nestačil naplno povedať. Paradoxne práve láska sa stane predzvesťou mrakov, ktoré sa nad Blpem začnú sťahovať.
 
Počas prázdnin amfiteáter v Seredi každý piatok premieta ZDARMAPočas prázdnin amfiteáter v Seredi každý piatok premieta ZDARMAPočas prázdnin amfiteáter v Seredi každý piatok premieta ZDARMAPočas prázdnin amfiteáter v Seredi každý piatok premieta ZDARMAPočas prázdnin amfiteáter v Seredi každý piatok premieta ZDARMAPočas prázdnin amfiteáter v Seredi každý piatok premieta ZDARMAPočas prázdnin amfiteáter v Seredi každý piatok premieta ZDARMAPočas prázdnin amfiteáter v Seredi každý piatok premieta ZDARMAPočas prázdnin amfiteáter v Seredi každý piatok premieta ZDARMA