Hľadáte počas leta brigádu? Máme pre Vás ponuku.

Hľadáte počas leta brigádu? Máme pre Vás ponuku.

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Mnohí študenti hľadajú počas letných prázdnin brigádu, na ktorej by si zarobili ale aj nadobudli určité skúsenosti. Nájsť si počas leta brigádu nie je jednoduché. Ak stále nemáte vybranú brigádnicku prax, máme pre Vás ponuku. Spoločnosť Amazon hľadá do svojho logistického centra v Seredi na letnú sezónu 80 študentov a brigádnikov na vstupné pozície. Vybraní kandidáti budú mať štvordňový pracovný týždeň so zvýhodnenou dopravou do práce.
 
Ako spoločnosť informovala, sezónni členovia tímu budú využívať najvyspelejšie technológie, moderné hardvérové a softvérové riešenia na posúdenie stavu produktov, ktoré nemohli byť doručené, alebo sa vrátili do Amazonu.

"Je to skvelá príležitosť pre študentov či absolventov, ktorí hľadajú krátkodobé pozície so zaujímavým ohodnotením. Okrem toho majú šancu získať svoje prvé skúsenosti v spoločnosti a v prípadne záujmu sa v budúcnosti môžu natrvalo pridať do tímu v Amazone," povedal riaditeľ Amazonu v Seredi Radek Stegbauer. Spoločnosť ponúka pracovné pozície, ktoré umožňujú ľuďom rozvíjať sa na manažérske úlohy. V minulom roku v rámci svojich vnútorných štruktúr povýšila viac ako tridsať zamestnancov, ktorí začínali na vstupnej úrovni.
Hľadáte počas leta brigádu? Máme pre Vás ponuku.