Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď – Tenis Club Nové Zámky 5:1 (7.kolo)

Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď – Tenis Club Nové Zámky 5:1 (7.kolo)

Šport     Tenisový klub Sereď    
Posledný zápas súťaže Západoslovenského regiónu v tenise sa odohral v sobotu 22.6.2019 na domácej pôde Tenisového klubu Sereď. Naše družstvo mužov privítalo na svojich antukových dvorcoch silné družstvo Tenis Club Nové Zámky.
 
TK Sereď v poslednom siedmom kole súťaže reprezentovali hráči: Tomáš Bohunický, Peter Kubica, Daniel Bukovský, Jaroslav Bojňanský a Branislav Bíro.
           
Prvé dva dvojhrové zápasy odohrali nasadené „štvorky“ a „trojky“ družstiev. Naše družstvo vstúpilo do stretnutia vynikajúceho, keď J.Bojňanský hladko zdolal L.Šimoneka výsledkom 6:2 6:0 a D.Bukovský si tiež poradil s M.Oremuszom výsledkom 6:2 6:1.
 
Najdlhší a najnapínavejší zápas patril nasadeným „dvojkám“ družstiev. Náš tenista P.Kubica po prehratom prvom sete pozbieral všetky sily a napokon celý zápas víťazne otočil. Nad súperom A.Fenyvesim zvíťazil výsledkom 4:6 6:2 a 6:3.
 
Pre našu nasadenú „jednotku“ T.Bohunického bol aj posledný dvojhrový zápas víťazný, keď  proti A.Výrostkovi zvíťazil hladko výsledkom 6:1 6:0. Tomášovi patrí veľká vďaka a uznanie. V priebehu celej súťaže vyhral každý dvojhrový zápas a to bez straty setu.
 
Po dvojhrách nasledovali aj povinné dva štvorhrové zápasy. V prvej štvorhre nastúpila naša dvojica P.Kubica/B.Bíro proti dvojici M.Oremusz/L.Šimonek. Naši hráči ukázali svoju hernú skúsenosť a nad súpermi zvíťazili výsledkom 6:4 6:4. Na ďalšiu štvorhru nastúpila naša dvojica D.Bukovský/J.Bojňanský, ktorá vo veľmi vyrovnanom zápase podľahla súperovej dvojici A.Výrostko/A.Fenyvesi výsledkom 3:6 5:7.
 
Nášmu družstvu sa podarilo ukončiť posledné stretnutie súťaže víťazne, keď hosťujúce družstvo porazili celkovým výsledkom 5:1 na body.
           
Výsledky zo stretnutia:
 
Bojňanský J. – Šimonek L.    6:2  6:0
Bukovský D. – Oremusz M. 6:2  6:1
Kubica P. – Fenyvesi A.        4:6  6:2  6:3
Bohunický T. – Výrostko A. 6:1  6:0
Kubica P./Bíro B. – Oremusz M./Šimonek L.                      6:4  6:4
Bukovský D./Bojňanský J. – Výrostko A./Fenyvesi A.       3:6  5:7
 
Ďakujeme našim tenistom za skvelý výsledok v záverečnom zápase súťaže Západoslovenského regiónu. Veľká vďaka patrí každému tenistovi TK Sereď, ktorý reprezentoval družstvo mužov a naše mesto v tomto ročníku súťaže STZ - ZsTZ.
Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď – Tenis Club Nové Zámky 5:1 (7.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď – Tenis Club Nové Zámky 5:1 (7.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď – Tenis Club Nové Zámky 5:1 (7.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď – Tenis Club Nové Zámky 5:1 (7.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď – Tenis Club Nové Zámky 5:1 (7.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď – Tenis Club Nové Zámky 5:1 (7.kolo)