Členovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazd

Členovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazd

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Členka klubu ZŤP v Seredi Ružena Ladicsová na druhý júnový týždeň zorganizovala ďalší z vydarených zájazdov pre členov aj nečlenov klubu. Tentoraz naplánovala cestu do maďarských kúpeľov Kéhida. Takmer trojhodinová cesta autobusom ubehla rýchlo, veď všetci členovia aj nečlenovia klubu sa už dobre poznajú a tak tém na rozhovor bolo neúrekom.
 
 
Liečebné a zážitkové kúpele Kéhida Termal ponúkli všetkým bohatý výber bazénov a terapií. Celá zóna kúpeľov je rozdelená na tri časti. Zelená zóna ponúkla našim výletníkom 13 bazénov vo vonkajších aj vnútroných priestoroch. Najviac využili bazén s masážnymi tryskami krku a chrbta, s perličkovým ostrovom a so zrýchľovacím kanálom. Nevynechali ani bazén s gejzírmi či umelým vlnobitím. Naopak 94 metrov dlhý vnútorný tobogán, ktorý domáci nazývajú ozajstnou senzáciou naši výletníci vzhľadom k veku vynechali.
 
 
Keďže kúpele Kéhida majú liečivé účinky, naší výletníci si užili aj túto tzv. bielú zónu. Sírnatá liečivá voda je ideálnym prostredím na prevenciu ochorení pohybového ústrojenstva, na samotné liečenie úrazov, rehabilitáciu po zlomeninách a na niektoré nervové, ženské a kožné choroby. Tieto bazény ponúkli starším úľavu telesnú aj psychickú.
 
Posledná červená zóna je pomenovanie pre sunový svet. Napriek vysokým vonkajším teplotám, aj túto časť kúpeľov naši výletníci využili. Mnohí si pochvaľovali aj skvelú kuchyňu, ktorá ponúkala jedlá od výmyslu sveta. Skvelá partia ľudí, každý deň výborná nálada a neopakovateľná atmosféra spôsobili, že päť dní ubehlo veľmi rýchlo. Všetci prišli domov opálení, oddýchnutí a načerpaní energiou do ďalších dní.
 
Členovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazdČlenovia klubu ZŤP v Seredi majú za sebou ďalší vydarený zájazd