Výsledky zápasu družstva mužov v tenise (4. a 5.kolo)

Výsledky zápasu družstva mužov v tenise (4. a 5.kolo)

Šport     Tenisový klub Sereď    
TK Spartak Komárno -  TK Sereď 5:1 (4.kolo)
 
            Tenisový klub Sereď v sobotu 1.6.2019 odohral svoj štvrtý zápas súťaže Západoslovenského regiónu proti domácemu družstvu TK Spartak Komárno. Za naše družstvo nastúpili hráči: T.Bohunický, P.Kubica, M.Krivosudský a D.Bukovský, pre ktorého to bol tento rok premiérovým zápasom.
            V odohraných dvojhrách sa najviac darilo našej nasadenej jednotke T.Bohunickému, ktorý proti silnému súperovi pre TK Sereď vybojoval jediný bod z dvojhrových zápasov.
 
Po prehraných troch dvojhrách sa nepodarilo našim hráčom získať žiadny bod vo štvorhrách. Domácemu družstvu podľahli aj v rozhodujúcich dvoch štvorhrových zápasoch aj keď jedna zo štvorhier bola maximálne vyrovnaná.
 
            Náš tenisový klub si tak zo sobotňajšieho stretnutia odnáša 1 bod. Celkové víťazstvo patrilo silnému domácemu družstvu TK Spartak Komárno, ktoré zdolalo TK Sereď celkovým výsledkom 5:1 na body.
 
Výsledky zo stretnutia:
Dobai R. – Bukovský D.           6:0  6:2
Prekop R. – Krivosudský M.     6:1  6:1
Jantošík M. – Kubica P.            6:1  6:4
Both R. – Bohunický T.            1:6  4:6
Jantošík M./Prekop R. – Bohunický T./Kubica P.                      2:6  6:3  10:4
Both R./Dobai R. – Bukovský D./Krivosudský M.                     6:1  6:1
 
TK Sereď – TK Ratufa Levice 5:1 (5.kolo)
 
V sobotu 8.6.2019 sa našim tenistom viac darilo na domácej pôde. Družstvo mužov TK Sereď nastúpilo proti družstvu TK Ratufa Levice (B). Náš tím reprezentovali: T.Bohunický, P.Kubica, J.Bojňanský a M.Takáč. Naše družstvo okrem jednej dvojhry dominovalo v troch dvojhrách a aj vo dvoch záverečných štvorhrách, ktoré rozhodli o celkovom triumfe TK Sereď.
 
Víťazstvo v 5. kole súťaže tak zaslúžene patrilo nášmu družstvu, ktoré zvíťazilo nad hosťujúcim družstvom celkovým výsledkom 5:1 na body.
 
Výsledky zo stretnutia:
 
Takáč M.. – Mókuš M.             6:2  2:6  6:3
Bojňanský J – Škvarka Š.          2/1 skreč
Kubica P. - Balega M                5:7  3:6
Bohunický T. – Kulčár D.         6:0  7:5
Bojňanský J./Takáč M. – Balega M./Kulčár D.              6:2  6:3
Bohunický T./Kubica P.. – Mókuš M./Škvarka Š.          6:4  6:3
 
Ďakujeme našim tenistom za vynikajúce výsledky a prajeme veľa úspechov v ďalšom kole súťaže. Nasledujúce kolo sa odohrá v sobotu 15.06.2019 o 9:00 hod. proti ďalšiemu silnému súperovi TK TCN Nitra.
Výsledky zápasu družstva mužov v tenise (4. a 5.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise (4. a 5.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise (4. a 5.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise (4. a 5.kolo)