Súťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petangu

Súťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petangu

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Dňa 4.6.2019 sa v Dennom centre pre seniorov v Seredi konal  petangový turnaj žien o Majsterku DC. Do sútaže sa zapojilo 13 súťažiacich a súťažilo sa systémom každá s každou. Seniorky mali za cieľ byť na prvom mieste, lenže šťastie je vrtkavé a tentoraz sa usmialo na Helenu Živojinovú. Na druhom mieste sa umiestnila Mária Barbíriková a pekné tretie miesto si vybojovala Zdenka Slobodová. Víťazky boli odmenené diplomom, medailou a sladkou odmenou. Majsterka Helena Živojinová si k tomu odniesla ešte dva poháre. Jeden pohár za 1.miesto a druhý pohár putovný Majsterka petangu.
O dva dni neskôr si v petangu zmerali sily muži. Za krásneho počasia bojovali o titul Majstra petangu s plnou vážnosťou a podávali slušné výkony. Najlepšiu mušku a teda prvé miesto získal Jozef Valábek, druhé miesto patrí Ladislavovi Takáčovi a tretie miesto obsadil Jozef Hŕebíček. Všetci získali diplom, medailu a pivo.  Majstrom petangu sa stal Jozef Valábek, ktorý navyše získal aj pohár.
Súťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petanguSúťaž o MAJSTRA a MAJSTERKU v petangu