Kukuričné bludisko vo Vlčkovciach zdvojnásobí tento rok svoju rozlohu a súčasťou bude množstvo sprievodných atrakcií

Kukuričné bludisko vo Vlčkovciach zdvojnásobí tento rok svoju rozlohu a súčasťou bude množstvo sprievodných atrakcií

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Mnoho Seredčanov si minulý rok určite nenechalo ujsť návštevu kukuričného bludiska vo Vlčkovciach. Od nášho mesta bola táto atrakcia doslova na skok a ponúkala adrenalínový zážitok. Kukuričné bludisko zaznamenalo obrovský úspech a do Vlčkoviec prichádzali návštevníci z celého Slovenska, dokonca aj zahraničia. Majitelia sa preto rozhodli, že kukuričné bludisko, v ktorom sa dá ľubovoľne dlho hľadať východ a zažiť pritom množstvo zábavy, bude aj toto leto. A nie hociaké.
 
 
Prvé bludisko
 
Tohtotorčný labirint bude v tvare mapy Slovenskej republiky a jeho dĺžka bude 1,9 km. Za jediný deň tak môžete precestovať celé Slovensko: od Bratislavu po Košice a poriadne sa pritom zamotať. Na stanovištiach budú na Vás čakať indície o mestách v ktorých sa práve budete nachádzať. Vašou úlohou bude zistiť kde práve ste a podľa toho sa zorientovať. Po trase navštívite celkom 10 miest.
 
 
Druhé bludisko
 
Pre malých a starších majitelia pripravili ešte jedno bludisko. Jeho dĺžka bude 800m a bude v tvare štátneho znaku SR. V uličkách budú ukryté zvieratká vyrobené z dreva, ktoré musia deti nájsť a zapísať do tajničky. Za vyplnenú tajničku dostanú detičky odmenu.
 
 
 
Počas leta na Vás vo Vlčkovciach čakajú aj sprievodné akcie ako napríklad pyramída zo slamy, loptové hry, hod kruhmi a mnoho iného. Na mieste môžete opekať a samozrejme ochutnať sladkú kukuricu. Majitelia avizujú otvorenie kukuričného bludiska na 15. júna. Všetko ale závisí od toho, ako rýchlo  kukuria vyrastie do požadovanej výšky. Preto sledujte na na facebooku stránku https://www.facebook.com/kukuricnebludiskovlckovce/. 
 
Myslíme, že tento tip na super strávený letný deň, ktorý je vzdialený iba niekoľko kilometrov od Serede Vás určite zaujme.
 
 
Kukuričné bludisko vo Vlčkovciach zdvojnásobí tento rok svoju rozlohu a súčasťou bude množstvo sprievodných atrakciíKukuričné bludisko vo Vlčkovciach zdvojnásobí tento rok svoju rozlohu a súčasťou bude množstvo sprievodných atrakciíKukuričné bludisko vo Vlčkovciach zdvojnásobí tento rok svoju rozlohu a súčasťou bude množstvo sprievodných atrakciíKukuričné bludisko vo Vlčkovciach zdvojnásobí tento rok svoju rozlohu a súčasťou bude množstvo sprievodných atrakcií