Plánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolí

Plánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolí

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Deň detí sa blíži a mnohí rodičia rozmýšľajú ako tento deň so svojimi deťmi stráviť. Prinášame prehľad tých najzaujímavejších osláv nielen v Seredi ale aj v okolí.
 
Sereď - kasárne
 
Tento rok sa Deň detí bezpečnostných a záchranných zložiek bude konať v priestoroch kasární 31. mája od 8:00 do 12:00 hodiny. Pripravené sú ukážky zákrokov HaZZ, polície, kynológov a statické ukážky techniky. Pridávame aj mapku, podľa ktorej sa môžete orientovať.
Sereď – Mama klub
 
31. mája o 16:00 hodine si oslavu Dňa detí pripravilo aj Mama klub na Jesenského ulici. Čaká na Vás skvelá zábava, súťaže, maskoti, nafukovací hrad, maľovanie na tvár aj detská diskotéka.
 
Sereď – kino Nova
 
V sobotu 1. júna o 10:00 hodine bude Kino Nova premietať ZADARMO rozprávku CHROBÁČIKOVIA. Aj to jedna z možností ako si spríjemniť sobotňajší deň.
 
Sereď - Afrokola
 
Ďalšia oslava MDD bude 2.júna od 9:30 do 13:00 hodiny v priestoroch Afrikoly v mestskom parku. Deti čakajú maskoty, skákací hrad, maľovanie na tvár ale aj občerstvenie zdarma.
 
 
Šintava
 
Oslavu Dňa detí zažijú tí najmenší aj v Šintave. Dňa 1. júna so začiatkom o 15:00 hodine ich čaká bohatý program.
 
 
Galanta - kaštieľ
 
Deň detí v Galante sa bude niesť v šľachtickom duchu.  Osláviť s deťmi ich sviatok môžete 2. júna o 14:30 na nádvorie neogotického kaštieľa. Pre deti je pripravené bábkové divadlo, kolotoč, nafukovací hrad, modelovanie z hliny, premietanie rozprávok, jazda na koníkoch ale aj rôzne súťaže.
 
Galanta – Vendo park
 
V piatok 31. mája je oslava Dňa detí pripravená aj v Galante vo Vendo parku. Pre bližšiu informáciu, jedná sa o obchodné centrum na začiatku mesta v smere od Serede. Deti si môžu zväčniť tento deň vo fotokútiku, k dispozícii bude nafukovací hrad, maľovanie na tvár, cukrová vata aj výroba placiek. Podľa pozvánky dostanú deti aj malé darčeky.
 
Ranč na Striebornom jazere
 
Dňa 31. mája sa od 9:00 hodine bude konať oslava Dňa detí aj na ranči. Deti aj rodičov čaká napríklad paintball, streľba z luku, divadlo, maľovanie na tvár, vozenie na koni a minizoo. Podľa pozvánky je táto oslava spoplatnená sumou 6,- €.
 
 
 Hodská dolina
 
Pre tých, ktorých neoslovili vyššie ponuky prinášame oslavu v Hodskej doline. Konať sa bude 1. júna od 13:30 hodine. Deti čakajú kolotoče, skákací hrad, maxi človeče,  maľovanie na tvár, sladké odmeny, jazda na koňoch ale aj ukážky výcviku psov, či penová párty.
 
 
Sládkovičovo
 
V tomto meste je oslava Dňa detí naplánovaná na 31. mája od 17:00 hodiny. Deti čaká bábkové divadlo s Mickey Mausom  a káčerom Donaldom. Od 18:00 hodiny to bude hudobný program s Mimoňmi.
 
 
Šaľa
 
Tu si deti môžu Deň detí užiť v športovom štýle. Dňa  1. júna 2019 v šalianskom amfiteátri budú od 14.00 hod. deťom k dispozícii rôzne súťažné stanovištia, maľovanie na tvár, skákanie na nafukovacom hrade a bublinková diskotéka.
 
Trnava
 
Ďalšie oslavy Dňa detí budú aj v Trnave. Z ponúk vyberáme napríklad ŽUPNÝ DEŇ DETÍ, ktorý sa bude konať za budovou TTSK 31. mája od 9:30 hodiny a v City aréne sa Deň detí bude konať 31, mája od 15:00 hodiny.
 
 
 
Hlohovec
 
Tu Vás od 13:00 hodiny čaká cesta rozprávkovým lesom.
 
Plánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolíPlánujete osláviť Deň detí a neviete kam ísť? Prinášame prehľad osláv nielen v SEREDI ale aj v okolí