Až 3 družstvá BK Lokomotíva Sereď sa cez víkend predstavia na Majstrovstvách Slovenska

Až 3 družstvá BK Lokomotíva Sereď sa cez víkend predstavia na Majstrovstvách Slovenska

Šport     Marianna Grillová    
Víkend 24.5.2019 -26.5.2019 bude v BK Lokomotíva Sereď náročný.
Tvrdou prácou a poctivým tréningom, pod skvelými trénermi, až tri družstvá nášho BK postúpili na záverečný turnaj MSR 2019.
Starší žiaci aj keď v sezóne sužovaní zraneniami a chorobami si v neľahkej konkurencii dokázali poradiť so súpermi a tak sa pod vedením Jozefa Ištoka môžu intenzívne pripravovať na svoj vrchol sezóny, na MSR v Bratislave, kde budú obhajovať druhé miesto z minulej sezóny.
Vlani staršie žiačky skončili na MSR na šiestom mieste a tak už teraz vylepšili svoju pozíciu nakoľko v tejto kategórii sa na finálový turnaj dostanú iba prvé štyri družstvá z dlhodobej súťaže. Dievčatá potešili svojich fanúšikov ako aj trénera Martina Bosého a v závere sezóny si postrážili druhú postupovú priečku na MSR vo svojej kategórii, ktoré sa budú konať v Trnave.
Mladší žiaci nesklamali svojho trénera Martina Bosého, ukázali veľký progres a preto si zaslúžene pôjdu užiť záverečný turnaj MSR do ďalekých Košíc.
Našim družstvám držíme palce a želáme chlapcom aj dievčatám úspešnú reprezentáciu klubu a mesta Sereď.
Až 3 družstvá BK Lokomotíva Sereď sa cez víkend predstavia na Majstrovstvách SlovenskaAž 3 družstvá BK Lokomotíva Sereď sa cez víkend predstavia na Majstrovstvách SlovenskaAž 3 družstvá BK Lokomotíva Sereď sa cez víkend predstavia na Majstrovstvách Slovenska