Biatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniek

Biatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniek

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Jedným zo špeciálnych hosťov najväčších cyklistických pretekov na Slovensku SEREĎMARATÓN 2019 (konaných 19. mája), bola aj biatlonistka Terézia Poliaková.  Táto mladá športovkyňa reprezentovala Slovensko na Zimných olympijských hrách 2014 v Soči a 2018 v Pchjongčchangu a Majstrovstvách sveta v biatlone v rokoch 2013, 2015 a 2016. Jej doterajším najväčším úspechom je piate miesto v pretekoch štafety žien na ZOH 2018.
 
 
Počas rozhovoru prezradila, že pozvanie do Serede prijala s radosťou. Medzi pretekármi sa na štartovaciu čiaru postavil aj jej otec a celá rodina mu prišla držať palce.  Milo ju prekvapila vysoká účasť na pretekoch a bolo jej cťou Sereďmaratón odštartovať.
 
 
 
Terézia s úsmevom na tvári rozdávala Seredčanom autogramy a
 
jednu podpis kartu s vlastnoručným podpisom venovala aj čitateľom Seredských noviniek.
 
My jej ďakujeme a želáme veľa úspechov v súkromnej aj športovej oblasti !
 
 
 
 
Biatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniekBiatlonistka Terézia Poliaková pozdravuje čitateľov Seredských noviniek