Finále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského Sereď

Finále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského Sereď

Šport     Marianna Grillová    
Dňa 28.4.2019 sa naše CVČ pri ZŠ J. A. Komenského Sereď, zúčastnilo finále Mikroligy v basketbale na Slnečných jazerách v Senci. Finále si išli užiť žiaci 2. 3. a 4. ročníkov, naše prípravky, ktorí ešte nehrávajú bežné súťaže. Finále bolo nabité a zúčastnilo sa na ňom 10 družstiev. Opäť tu nešlo o výsledky, ale o to aby sa deti zabavili, zdokonalili a zasúťažili si. Vylosovanie nám pridelilo družstvá Gabko Senec a ZŠ Fándlyho Sereď. V mnohých mikrosúbojoch sa nám podarilo vyhrať ale boli samozrejme aj také kde sme ťahali za kratší koniec. Hralo sa na troch ihriskách za masívnej podpory hlavne rodičov.
V individuálnej súťaži, v hre 1 na 1, nás zastupoval náš najlepší hráč Filip Štefanek, za mohutného povzbudzovania celého družstva však nestačil na súpera a tesne podľahol vo vyrovnanom súboji 1:2.

Nasledovali tímové súťaže v streľbe a v kombinácii „hoď a bež“ ktorú sa nám podarilo vyhrať.
Všetci už čakali na najobľúbenejšiu disciplínu „Cukríkové krtkovanie“ kde si mali deti možnosť „nakrtkovať“ pomocou driblingu čo najviac sladkostí.
Za celosezónnu snahu a bojovnosť v Mikrolige bol každý basketbalista ocenený medailou a diplomom.
Na záver by sme chceli poďakovať za celý ročník Mikroligy obetavým organizátorom, chalanom z Galanty, rodičom a CVČ pri ZŠ Komenského za podporu. 
Už teraz sa tešíme na ďalší ročník obľúbenej Mikroligy.
Tréner: Miloš Procházka
Finále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského SereďFinále mikroligy basketbalistov BK Lokomotíva Sereď v spolupráci s CVČ pri ZŠ J. A. Komenského Sereď