Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď - AŠK Skalica 5:1 (2.kolo)

Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď - AŠK Skalica 5:1 (2.kolo)

Šport     TK Sereď    
Antukové dvorce v Seredi sa v sobotu 4.5.2019 stali dejiskom 2. kola súťaže Západoslovenského regiónu v tenise. Naše družstvo nastúpilo proti hosťujúcemu tímu z AŠK Skalica. Celý hrací deň prevládalo chladné počasie, no ani to neodradilo fanúšikov od toho, aby prišli povzbudiť našich tenistov.
Za naše družstvo opäť nastúpila silná zostava hráčov: Tomáš Bohunický, Marek Mikuš, Peter Kubica a Marek Krivosudský.
            Naši hráči dominovali už od začiatku jednotlivých zápasov.
 
Stretnutie otvoril P. Kubica a M.Krivosudský. Obaja predviedli vynikajúci výkon, no šťastnejší koniec mal zápas našej „trojky“, keď zdolala V.Karlíka hladko výsledkom 6:0 6:0. Ďalej náš M.Krivosudský podľahol súperovi  A.Kvaltínovi výsledkom 1:6 5:7.
V ďalších zápasoch T. Bohunický zdolal za necelú hodinu J.Hanzlíka výsledkom 6:1 6:0. Nasadená „dvojka“ TK Sereď M.Mikuš odohrala proti M.Hanzalíkovi najvyrovnanejší zápas zo všetkých. Z víťazstva sa nakoniec tešil náš tenista, ktorý zdolal svojho súpera výsledkom 6:2 5:7 a 6:3.  Posledné dvojhry odohrali naši hráči veľmi rýchlo a viedli 3:1.
 
            Nasledujúce dve štvorhry nepriniesli žiadne prekvapenie. TK Sereď ovládlo aj posledné dva štvorhrové zápasy. Prvá nasadená dvojica T. Bohunický/P.Kubica zdolala dvojicu J.Hanzalík/M.Hanzalík výsledkom 6:2 6:3. Darilo sa aj našej druhej dvojici M. Mikuš/M.Krivosudský, ktorá zdolala hosťujúcu dvojicu V.Karlík/A.Kvaltín výsledkom 6:4 6:3.
 
            Naši tenisti si tak zabezpečili celkové víťazstvo zo stretnutia nad AŠK Skalica.
 
Výsledky zo stretnutia:
 
Krivosudský M. – Kvaltín A.            1:6  5:7
Kubica P. – Karlík V.                        6:0  6:0
Mikuš M. – Hanzalík M.                   6:2  5:7  6:3
Bohunický T. – Hanzalík J.               6:1  6:0
Bohunický T./ Kubica P. – Hanzalík J./Hanzalík M.           6:2  6:3
Mikuš M./Krivosudský M. – Karlík V./Kvaltín A.              6:4  6:3
 
Gratulujeme reprezentantom TK Sereď k skvelému výsledku. Nasledujúce kolo súťaže sa odohrá v sobotu 25.05.2019 na domácich dvoroch proti TK Zlaté Moravce (B).
Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď -  AŠK Skalica 5:1 (2.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď -  AŠK Skalica 5:1 (2.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď -  AŠK Skalica 5:1 (2.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď -  AŠK Skalica 5:1 (2.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Sereď -  AŠK Skalica 5:1 (2.kolo)