1. Liga žien
HK Slávia Sereď – HC Tatran Stupava 33:30 /16:17/
Zostava: L. Trojáková, L. Dávidková , V. Lenčéšová – Horváthová I., Šúryová K. 6, Csádiová V. , Hercegová L. 1, Mészárosová V., Štrbová V. , Šúryová N., Krajčovičová R, Hatašová M.2 Koníková Z. 7, Dubajová K. 14/8, Šidlíková V., Trojáková M. 4, Štefanková L.
Tréner: Z. Bergendi
Obidve družstvá predviedli modernú, rýchlu hádzanú. Prvý polčas sa skončil lepšie pre hostky, ktoré odchádzali do šatne s jednogólovým vedení. Domáce hráčky však výbornou hrou otočili vývoj zápasu v svoj prospech. V závere hostky zápas zdramatizovali a 55 min. sa ujali vedenia 30:29. Domáce však štyrmi presnými zásahmi zaslúžene zvíťazili.

Mladšie žiačky:
HŠK Kolárovo – HK Slávia Sereď 11:25 /5:15/
Góly: J. Malá 10, , Mészárosová 5, Mališová 4, Chrupková 4, Fogelová E. 1, Nagyová B. 1
  HK Slávia Sereď  - Zlatná na Ostrove 21:17 /9:9/
Zostava: Javorová E., Gálová M - J. Malá 9, Mészárosová N. 1, Mališová D. 9, Šuhajová T., Sojková E., Nagyová B., Hubináková P. 1, Sokolová B, Chrupková K. 1
Domáce družstvo potvrdilo úlohu favorita a nenechalo nič na náhodu a v oboch zápasoch zaslúžene zvíťazilo.

Staršie žiačky:
HŠK Kolárovo – HK Slávia Sereď 18:28 /13:16/
Góly: Osazee 9, J. Malá 9, Nagyová L. 4, Mališová 2, Žáková V. 1, Szilvasiová 1, Slobodová 1, Tóthová 1
  HK Slávia Sereď – Zlatná na Ostrove 27:39  /13:16/
Zostava:  E. Javorová – Tóthová S 4, Szilvasiová K. 2, Žáková V. 3, Mališová D. 1,  Osazee J.4,L. Nagyová 9, Slobodová L. , Malá J.3, Mészárosová 1
Tréner : M. Novák
Domáce doplatili na diskvalifikáciu J. Osazee, ktorá po spornom rozhodnutí arbitra zápasu dostala už v 1. min. druhého polčasu červenú kartu.

Prípravka:
HK Slávia Sereď – Dun. Streda B 17:10 /7:7/ najviac gólov: Nagyová B. 7, Fogelová E. 5
HK Slávia Sereď HŠK Kolárovo 21: 9 /10: 4/ najviac gólov Sojková E. 7. Fogelová E. 4 ,Nagyová B. 4 , Ončová L.4

Program:
Streda: 10.00 st. žiačky Duslo Šaľa – HK Slávia Sereď
Sobota 11. 5.2019 o 9.00 – 15.00 prípravka
Miesto: ŠH OA Sereď
liga žien
O 18.00  Slávia Partizánske – HK Slávia Sereď
Víťazstvo po perfektnom výkoneVíťazstvo po perfektnom výkoneVíťazstvo po perfektnom výkone