Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Tlmače (B) - TK Sereď 2:4 (1.kolo)

Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Tlmače (B) - TK Sereď 2:4 (1.kolo)

Šport     TK Sereď    
            V sobotu 27.4.2019 sa odohrali prvé zápasy Západoslovenského regiónu v tenise. Do súťaže sa tento rok prihlásilo až 8 družstiev mužov: TK Ratufa Levice (B), TK Spartak Komárno, TK Sereď, AŠK Skalica, TK Tlmače (B), Tenis Club Nové Zámky, TK TCN Nitra a TK Zlaté Moravce (B).
 
            Náš tenisový klub čakal v 1. kole zápas proti domácemu družstvu TK Tlmače (B). Stretnutie sa odohralo na „mäkkých“ antukových dvorcoch domáceho družstva. TK Sereď reprezentovali hráči: T. Bohunický, P.Kubica, M. Krivosudský a M. Balog.
 
            Víťazstvá prvých dvoch dvojhier zaslúžene patrili domácemu družstvu. Domáci J.Lovaš porazil nášho M. Baloga výsledkom 6:4 6:3 a domáci M. Kupči vyhral nad M. Krivosudským výsledkom 6:0 6:2. Tretia dvojhra už patrila nášmu družstvu. Naša dvojka P.Kubica vyhrala nad A. Majzlíkom vo veľmi vyrovnanom zápase výsledkom 7:5 6:4. Poslednú dvojhru odohrali nasadené jednotky družstiev. Jednotka TK Sereď T. Bohunický zvíťazil nad domácim P.Kosorínim výsledkom 6:1 6:4.
 
            Po odohraných dvojhrách bol výsledok vyrovnaný a o víťazovi rozhodovali štvorhry. Prvú štvorhru odohrala domáca dvojica I. Sitár/Z.Tömösközi proti našej dvojici T. Bohunický/P.Kubica. Tenisti TK Sereď vyhrali tento zápas hladko 6:1 6:0.
 
O víťazný bod sa zaslúžila naša dvojica M. Balog/M. Krivosudský, ktorá vyhrala nad domácou dvojicou P. Rakšani/Ľ. Belko 6:3 7:5.
 
Celkové víťazstvo si nakoniec odnieslo naše družstvo, ktoré zdolalo domáci tenisový klub výsledkom 4:2 na body.
 
Výsledky zo stretnutia:
Kosorín P. – Bohunický T.    1:6  4:6
Majzlík A. – Kubica P.          5:7  4:6
Kupči M. – Krivosudský M.  6:0  6:2
Lovaš J. – Balog M.               6:4  6:3
Sitár I./Tömösközi Z. – Bohunický T./Kubica P.                 1:6  0:6
Rakšani P./Belko Ľ. – Balog M./Krivosudský M.                3:6  5:7
 
Ďakujeme našim tenistom za skvelý výkon a prajeme im veľa šťastia v ďalšom kole súťaže. Druhé kolo súťaže sa hrá doma v sobotu 04.05.2019 o 9:00 hod na dvorcoch Mestského štadióna v Seredi, kde naši hráči nastúpia proti družstvu AŠK Skalica. Každý fanúšik tenisu a TK Sereď je srdečne vítaný!
Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Tlmače (B) -  TK Sereď 2:4 (1.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Tlmače (B) -  TK Sereď 2:4 (1.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Tlmače (B) -  TK Sereď 2:4 (1.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Tlmače (B) -  TK Sereď 2:4 (1.kolo)Výsledky zápasu družstva mužov v tenise TK Tlmače (B) -  TK Sereď 2:4 (1.kolo)