Cyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku Dušana Holbíka

Cyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku Dušana Holbíka

Šport     Iveta Tóthová    
Už 19. mája sa bude konať ďalší ročník cyklistických pretekov Sereďmaratón. Preteky s medzinárodnou účasťou sú súčasťou nášho mesta už neuveriteľných 14 rokov.
 
Toto športové podujatie vždy bolo a aj bude navždy spojené s menom Dušana Holbíka, ktorý svoju rodinu a priateľov navždy opustil 11. októbra 2018.
Bývalý predseda ŠK Cyklo-tour Sereď bol športovec s veľkým srdcom a jeho strata hlboko zasiahla všetkých, ktorí akýmkoľvek spôsobom prišli do kontaktu s pretekom Sereďmaratón. Či už to boli pretekári, organizátori, partneri, médiá alebo predstavitelia mesta.
 
Prípravy na 14. ročník Sereďmaratónu sú v plnom prúde a v rámci cvičných tréningov si pretekári 28. apríla prišli na cintorín v Šintave uctiť Dušanovu pamiatku. Krásnym gestom dokázali, že na svojho priateľa nezabúdajú a jeho cyklistická stopa je navždy zapísaná na trase Sereďmaratónu.
 
Cyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana HolbíkaCyklisti si na cintoríne pripomenuli pamiatku svojho kamaráta Dušana Holbíka