Je lavička lásky obľúbená u Seredčanov?

Je lavička lásky obľúbená u Seredčanov?

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
V septebmri munulého roku bola v našom meste osadená lavička lásky. Nachádza sa pred mostom do campingu na ľavej strane. Za lavičkou je ozdobná bránka, na ktorej si môžu zaľúbenci spečatiť svoju lásku visiacou zámkou.
 
Od uverejnenia článku, v ktorom sme Vás informovali o vzniku tohto miesta uplynulo niekoľko mesiacov a keďže sa blíži MÁJ - LÁSKY ČAS, išli sme sa pozrieť koľko zámkov na bránke pribudlo. Výsledok vidíte na fotografiách :
Po celom svete je možné nájsť mosty a ploty s visiacimi zámkami. Tie ako znak lásky majú rôzne tvary, často sú na nich iniciály mien zaľúbených a väčšinou sa kľúč po uzamknutí hodí do rieky, aby zámku už nikto nikdy neodomkol a láska ostala večná. Porovnať Sereď so svetovými metropolami sa v pečatení lásky porovnať nedá, ale pozrite ako to napríklad vyzerá v Piešťanoch.
Takže či ste čerstvo zaľúbení alebo ste manželia niekoľko rokov, na vyjadrenie svojej lásky týmto spôsobom máte práve v máji ten najideálnejší čas.
Je lavička lásky obľúbená u Serdčanov?Je lavička lásky obľúbená u Serdčanov?Je lavička lásky obľúbená u Serdčanov?Je lavička lásky obľúbená u Serdčanov?