Staňte sa partnermi našich podujatí

Staňte sa partnermi našich podujatí

Mestský úrad     Oddelenie školstva, rodiny, kultúry a športu    
Mesto Sereď aj v tomto roku organizuje tradičné celomestské podujatia pre nadšencov športu a  priaznivcov aktívneho využitia voľného času. Spúšťame pilotný projekt a obraciame sa na firmy a organizácie, ktoré by sa chceli stať reklamnými partnermi týchto podujatí.
 
Za pomoc a podporu ponúkame reklamný priestor pre firmy na všetkých propagačných materiáloch k Vami vybranému podujatiu.
Možnosti podpory sú rôzne, možnosť poskytnutia finančného daru,  občerstvenie a ceny pre súťažiacich, prípadne, reklamné predmety ako drobnosti do tomboly. Ponúkame Vám tým zviditeľnenie  zamerania podnikateľskej činnosti v našom meste a pomoc pri propagácii Vašej spoločnosti.
Informácie o pripravovaných podujatiach: 
 
SEREĎSKÝ BEH, XXXVI. BEH OSLOBODENIA MESTA SEREĎ - 4. mája 2019
Podujatie organizované pre aktívnych priaznivcov behu, pre rodiny s deťmi i pre hoby bežcov. Počet účastníkov podujatia z roka na rok stúpa a našim zámerom je ešte viac zatraktívniť tento druh športu medzi obyvateľmi mesta a programom a sprievodnými podujatiami osloviť aj návštevníkov z okolia. V tomto roku sme pripravili nové trate na 10 km a 5 km.
 
XVI. ROČNÍK ŠKÔLKARSKEJ OLYMPIÁDY - jún 2019
 
Podujatie určené pre deti predškolského veku za účasti predškolákov zo širokého okolia, z materských škôl zo Serede, Šintavy, Vinohradov nad Váhom, Križovian nad Dudváhom, Vlčkoviec, Šoporne, Dolnej Stredy, Pustých Sadov, Zemianskych Sadov, Paty, Šúroviec. Ich počet každým rokom rastie. Viac ako 300 detí si na futbalovom štadióne v Seredi zmeria sily v disciplínach zamerané na rýchlosť, presnosť, obratnosť a vytrvalosť.
 
III. Ročník Sereďcupu medzinárodného turnaja v 3x3 basketbale – 7. – 8. jún 2019
 
Podujatie organizované na Námestí slobody v rámci programu SBA 3×3 CENTRAL EUROPE TOUR. V piatok budú basketbalové kurty patriť deťom seredských škôl, v sobotu to bude medzinárodný turnaj v 3×3 basketbale v kategóriách U18 Chlapci, U18 Dievčatá, Ženy a Muži.
 
SEREĎ V POHYBE september 2019
 
Športové podujatie organizované pre športovcov všetkých vekových a výkonnostných kategórií. V spolupráci so športovými klubmi a občianskymi združeniami budú sprístupnené športoviská v našom meste  Na Námestí slobody si budú môcť záujemcovia vyskúšať pod dozorom odborníkov Zumbu, Jumping, Cross Gym, Jogu, speadminton, badminton a iné netradičné športy. Na ceste do Kampingu budú prebiehať ukážky na workoutovom a skateboardovom ihrisku, so svojimi modelmi sa budú prezentovať modelári. Súčasťou podujatia bude tradičná Cyklománia.
Ak Vás niektoré z podujatí oslovilo, kontaktujte nás mailom na silvia.kovacova@sered.sk,  skolstvo.sport@sered.sk, alebo telefonicky na tel. č. 0918 450 853 .
Staňte sa partnermi našich podujatíStaňte sa partnermi našich podujatíStaňte sa partnermi našich podujatíStaňte sa partnermi našich podujatí