Brigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školy

Brigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školy

Životné prostredie a príroda     Iveta Tóthová    
 
Rada rodičov pri Základnej škole J.A.Komenského v Seredi usporiadala na sobotu 6. apríla pracovnú brigádu určenú rodičom a priateľom školy. Práce sa konali v rámci projektu " Záhrada, ktorá učí" a boli zamerané na hrabanie, sadenie rastlín, okopávanie, strihanie stromov a maľovanie posedení.
Ako samotní organizátori povedali cieľom bolo premeniť školský areál na oázu pokoja, ktorú budú žiaci využívať na učenie v prírode aj relax po vyučovaní. Brigády sa zúčastnili nielen rodičia, ale pomáhali aj deti. Presvedčili sa, že práca ľudí zbližuje, utužuje priateľstvo a výsledkom je krajšie a čistejšie prostredie.
 
Brigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školyBrigáda na ZŠ J.A.Komeského skrášlila okolie školy