O strhujúci záver leta sa postará fenomenálna francúzska skupina GIPSY KINGS!

Hudba, tanec a spev     Iveta Tóthová    
 

V sobota 31. augusta 2019 o 20:00 hodine odohrá na seredskom amfiteátri veľkolepý koncert Gipsy Kings.

 

Rovnomenný album Gipsy Kings, ktorý kapelu preslávil doslova po celom svete a vyniesol jej obrovské predaje a niekoľko platinových a zlatých platní, vyšiel pred dlhými 31 rokmi, no akoby to bolo iba nedávno. Od tých čias kapela svojou hudbou teší množstvo fanúšikov prostredníctvom horúceho spojenia flamenca, salsy, západného popu, hispánskeho štýlu, rómskej hudby a latinských rytmov. Gipsy Kings svoj unikátny štýl nazyvajú katalánska rumba.

 


Pozývame vás zažiť energiu Gipsy Kings v hlavnej úlohe s (dnes už legendárnymi) zakladateľmi tejto slávnej skupiny, skladateľmi a producentami Nicolasom Reyesom a Toninom Baliardom. Tešiť sa môžete na skladby ako Volare, Bamboléo, Baila Me a množstvo ďalších hitov. Možno odznie aj pôsobivá interpretácia skladby Hotel California známa z filmu Big Lebowski.

 

Vstupenky

 

Prvých 500ks 19,00 €
Ďalších 500ks 24,00 €
Ďalších 500ks 29,00 €
Následne 35,00 €

 

Vstupenky si môžete nechať doručiť poštou alebo využiť elektronické vstupenky (zaslané na e-mail), ktoré sú v 2 formátoch - PDF pre tlač na domácej tlačiarni alebo v copy centre, a PNG s QR kódmi pre smartfóny.

 

Vstupenky kúpite tu https://vstupenky.maxiticket.sk/gipsy-kings-in-castle-2019-…

 


Vidieť Gipsy Kings naživo a pretancovať ich koncert je veľmi pôsobivý zážitok!
Viac info: www.gipsykings.com