Vzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciou

Vzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciou

Rozvoj a výstavba     Iveta Tóthová    

Vzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná v Seredi prešlo začiatkom marca rekonštrukciou. Staré vedenie bolo neizolované a vplyvom veterného počasia dochádzalo k výpadkom osvetlenia. Jednoducho povedané: pri silnejšom veternom počasí sa káble dotkli a nastal skrat.

 

 

Neizolované vedenie preto realizačná firma Robert Vincze - ROBI ELEKTRO z Kráľovej nad Váhom začiatkom marca vymenila za izolované. Cena prác bola vyčíslená na 18 875,- €.

 

 

 

Vzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciouVzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciouVzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciouVzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciouVzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciouVzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciouVzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciouVzdušné vedenie na verejnom osvetlení na uliciach Trnavská a Poľná prešlo rekonštrukciou