Prípravkári z CVČ Fándly Sereď

Prípravkári z CVČ Fándly Sereď

Šport     Jakub Čomaj    

V nedeľu 10.3. predohrávalo naše „B“ družstvo CVČ Fándly Sereď posledné kolo Mikroligy. Dievčatá cestovali do Komárna, kde si zmerali sily s domácimi chlapcami z Komárna a so zmiešaným družstvom z Galanty.  Dievčatá si viedli výborne a nezľakli sa ani výškovej prevahy chlapcov a snažili sa ich porážať rýchlou hrou a prihrávkami. Postupne všetky začínajú vkladať do zápasov, to čo sa učia na tréningu, čo nás veľmi teší. Na dievčatách je vidieť enormnú snahu a veľkú radosť z hry, čo je veľmi povzbudzujúce do budúcnosti. Po zápasoch nesmeli chýbať aj tradičné súťaže, ktoré si deti veľmi obľúbili. Poďakovanie patrí domácemu klubu za bohaté občerstvenie, ale poďakovať sa treba aj rodičom, ktorí sa postarali o dopravu a o dobrú atmosféru, keď neustálym povzbudzovaním hnali svoje ratolesti vpred. Dnes nám boli pomôcť aj 2 chlapci, keďže, nie každej dovolilo zdravie cestovať do Komárna.

 

Pre naše dievčatá sa skončila základná časť Mikroligovej sezóny. Teraz nás už čaká iba veľké vyvrcholenie celej sezóny a tým bude finálové kolo Mikroligy, ktoré sa uskutoční v nedeľu 28.4. v hoteli Družba v Senci.

Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď Prípravkári z CVČ Fándly Sereď