Darujte basketbalovému klubu ŠBK Sereď 2% z dane

Šport     Jakub Čomaj    

Vážení rodičia a fanúšikovia Školského basketbalového klubu, touto cestou by sme Vás radi oslovili s možnosťou venovať deťom aspoň niečo málo pre radosť a potešenie z basketbalu. Venujte im 2% zo svojich daní na zlepšenie kvality a rozvoja celého nášho klubu. O basketbal majú deti každým rokom zvýšený záujem. Snažíme sa pracovať s mládežou základných škôl už od útleho veku. Chceme organizovať rôzne akcie a aktivity nielen pre deti, ale aj pre rodičov a priateľov klubu, ako poďakovanie za úsilie venované tomuto športu. Nemusíte sa báť, Vaša investícia sa Vám vráti. Náš klub poskytuje deťom niečo, čo sa len veľmi ťažko dá zaplatiť peniazmi.

 

Všetky podrobné informácie nájdete na našej webovej stránke: http://sbksered.sk/o-nas/2-percenta-dane/