ICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodov

Šport     Samuel Krivosudský

V sobotu 12.1.2019 sa odohralo ďalšie kolo v rámci regiónu západ kategórie dorastencov. Domáci tím ICE Players Sereď nastúpil najskôr proti tímu FBC Páv Piešťany a neskôr proti tímu FbO Žochár Topoľčany.

ICE Players Sereď  :  FBC Páv Piešťany  2:6 (1:1; 0:2; 1:3)

Domáci celok nastúpil na tento zápas v celkom oklieštenej zostave (7+1), chalani ustáli prvú tretinu ktorá sa skončila remízou 1:1. Hostia otvorili skóre v 7. minúte tretiny a dostali sa tak do vedenia. Hráči Serede sa však nevzdávali a v závere prvého dejstva sa im podarilo vyrovnať zásluhou kapitána Matušicu.

V druhom dejstve sa prejavila prevaha hráčov Piešťan, ktorý prišli v lepšej zostave (18+1) a tak mohli lepšie využiť potenciál na lavičke, čo sa im v druhej tretine aj podarilo a vyhrali ju v pomere 0:2. Hostia sa presadili v 3. a 8. minúte druhej tretiny.

V tretej tretine sa Sereď pokúsila zdramatizovať vývoj zápasu, keď v 4. minúte opäť rozvlnil sieť za brankárom hostí kapitán Matušica. Domáci si však už do konca stretnutia nedokázali vypracovať viac gólových príležitostí. Naopak hostia premenili ešte tri šance na gól a tak dokázali zápas dotiahnuť do víťazného konca.

Góly a asistencie: Lukáš Matišica (Pavol Polák), Lukáš Matušica (Tomáš Sysel)

ICE Players Sereď  :  FbO Žochár Topoľčany  14:1 (5:1; 5:0; 4:0)

V tomto stretnutí už boli seredskí dorastenci úspešnejší, takticky plnili pokyny trénera Baláka, tlačili sa do zakončenia, nedovolili súperovi byť príliš dlho na loptičke, čo viedlo k jednoznačnej dominancii v zápase. Skóre stretnutia otvoril už necelú minútu od úvodného hvizdu Krivošek. Postupne sa k nemu priadli Tóth, Cagáň a Matušica. Za stavu 4:0 prišlo vylúčenie za zlé striedanie a hostia hod dokázali využiť a tak znížiť na 4:1. Do konca tretiny sa presadil znovu Cagáň a zvýšil tak na 5:1.

V druhom dejstve Sereď opäť pokračovala vo svojej hre a postupne zvyšovala svoj náskok. Presadili sa peknými strelami dvakrát Matušica a potom zaznamenal hattrick Ondruška.

Tretia tretina sa dohrávala už len v réžii Serede, pretože hráči Topoľčian sa už až tak nehrnuli dopredu a aj keď mali nejaké strelecké pokusy na bránku, tie ľahko zlikvidoval domáci brankár Vašák. Sereď naďalej pokračovala vo svojej hre a navyšovala svoje už aj tak vysoké vedenie. Do konca stretnutia sa presadili dvakrát Polák, Matušica a Čačaný.

Góly a asistencie: Daniel Krivošek (Lukáš Matušica), Daniel Tóth, Patrik Cagáň (Daniel Krivošek), Lukáš Matušica (Patrik Cagáň), Patrik Cagáň, Lukáš Matušica (Daniel Krivošek), Lukáš Matušica (Pavol Polák), Matúš Ondruška (Lukáš Matušica), Matúš Ondruška, Matúš Ondruška (Lukáš Matušica), Pavol Polák, Lukáš Matušica (Matúš Ondruška), Pavol Polák (Daniel Tóth), Simon Čačaný (Daniel Tóth)

ICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodovICE Players Sereď: Dorast v domácom prostredí so ziskom 3 bodov