Postup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlások

Postup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlások

Šport     Mgr. Andrea Gombáriková    

 

Ako víťazi okresného kola vo vybíjanej najmladších žiakov sme postúpili na Majstrovstvá Trnavského kraja, ktoré sa konali v Senici 28. 11.2018. Stretlo sa tu 7 okresných víťazov Trnavského kraja, ktorí sa rozlosovali do dvoch skupín. Družstvo našich žiakov svoju skupinu B vyhralo a tak  sme v semifinále  nastúpili proti druhému zo skupiny A Skalici. Tento rozhodujúci zápas o postup do finále naše deťúrence  vyhrali a finálový zápas bol pred nami.

        

Finále s Trnavou sa skončilo remízou a v predĺžení sme mali bohužiaľ menej šťastia ako náš súper a prehrali  sme o jedného hráča. Samozrejme deti boli z toho smutné aj slzičky boli, ale skončiť ako vicemajstri kraja sa nám doteraz ešte nikdy nepodarilo, takže určite sa nemáme za čo hanbiť.

 

Tím ZŠ Juraja Fándlyho v zložení  Nina Stejskalová, Nina Fogelová, , Nela Juháziová, Lea Fogelová, Amália Radimáková, Ema Harčárová, Tobias Slovák,  Patrik Žigo, Tomáš Chrupka, Jakub Klištinec, Samuel Valach, Šimon Beňo nechal na ihrisku všetko! Každý jeden z členov družstva si zaslúži môj obdiv a poďakovanie za vynikajúcu hru, bojovnosť a výkony hodné víťazov.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy aj mesta a poďakovanie patrí aj p. Mičányimu a p. Chrupkovej za odvoz a obrovskú podporu.

Celkové poradie:

  1. Trnava
  2. Sereď
  3. Piešťany
  4. Skalica
  5. Čiližská Radvaň
  6. Senica
  7. Hlohovec
Postup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlásokPostup na Majstrovstvá Slovenska žiakom ZŠ Juraja Fándlyho unikol o vlások