Spojme sily a pomôžme seredským školám vyhrať počítačové učebne a iné ceny

Spojme sily a pomôžme seredským školám vyhrať počítačové učebne a iné ceny

Školstvo a vzdelávanie     Iveta Tóthová    

MB TECH BB s.r.o. vyhlásila v týchto dňoch súťaž pod názvom INÝ LEVEL, kde môžu ľudia hlasovať za svoju školu, ktorá v prípade výhry získa  3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote 21 000 € pre školu a viac ako 120 vecných cien.

 

 

Firmy MB TECH s.r.o. sa zameriava mimo iného aj na komplexné služby spojené s technickou modernizáciou škôl za čo najnižšie ceny, čo je naším primárnym cieľom.

 

 

Pomôcť niektorej zo seredských škôl získať výhru môžete prostredníctvom hlasovacieho formuláru v čase konania súťaže, v rámci ktorého uvediete svoje meno, priezvisko, e-mailovú adresu a zároveň vyslovíte súhlas s predmetnými podmienkami súťaže ako aj s podmienkami používania a s Upozornením k ochrane údajov. Každý hlasujúci môže prostredníctvom 1 e-mailovej adresy odovzdať iba 1 hlas. V prípade, že usporiadateľ zistí, že na hlasovanie boli použité tzv. dočasné e-mailové adresy, tieto hlasy nebudú započítané. Hlasovanie začalo 26.9. a potrvá do 31.12.2018.

 

 

Výhry v súťaži sú nasledovné:

3 x plne vybavená interaktívna učebňa v hodnote 7 000 €

1 x hráčske PC HP OMEN

3 x elektrická kolobežka XIAOMI

3 x mobilný telefón Huawei Y6 2018

3 x notebook refurbished

10 x tlačiareň Epson EcoTank ITS L3050

100 x párov ponožiek refurbished

 

 

Poradie škôl môžete priebežne sledovať na stránke https://nanovylevel.sk/

 

Spojme sily a pomôžme seredským školám vyhrať počítačové učebne a iné cenySpojme sily a pomôžme seredským školám vyhrať počítačové učebne a iné cenySpojme sily a pomôžme seredským školám vyhrať počítačové učebne a iné cenySpojme sily a pomôžme seredským školám vyhrať počítačové učebne a iné cenySpojme sily a pomôžme seredským školám vyhrať počítačové učebne a iné ceny