Pomôžte nám získať vybavenie interaktívnej učebne

Pomôžte nám získať vybavenie interaktívnej učebne

Školstvo a vzdelávanie     PaedDr. Jaroslav Čomaj    

ZŠ Juraja Fándlyho má možnosť získať vybavenie interaktívnej učebne v hodnote 7 000,- €. Stačí k tomu málo. Navštíviť webovú stránku www.nanovylevel.sk a zahlasovať za našu školu zadaním školy: Základná škola, Juraja Fándlyho 7, Sereď, Galanta a vyplnením ostatných údajov s Vašim e-mailom a potvrdiť hlasovanie cez e-mail, ktorý vám bude doručený. Hlasovať môžu všetci, aj osoby mladšie ako 18 rokov ak s tým rodič súhlasí. Okrem toho, že naša škola môže získať s pomocou vašich hlasov vybavenie interaktívnej učebne, vy môžete získať jednu zo 120 zaujímavých cien: hráčske PC HP Omen, Elektrickú kolobežku, notebook, smartfón, tlačiareň + 100 ďalších cien.

 

Tak neváhajte a hlasujte. Súťaž trvá do 31.12.2018

 

ĎAKUJEME

 

Žiaci ZŠ Juraja Fándlyho

Pomôžte nám získať vybavenie interaktívnej učebnePomôžte nám získať vybavenie interaktívnej učebnePomôžte nám získať vybavenie interaktívnej učebne