Klienti DD a DSS v Seredi na „Ceste za vierou“

Klienti DD a DSS v Seredi na „Ceste za vierou“

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    

Trnavský samosprávny kraj  zabezpečil aj tento rok pre klientov DD a DSS v Seredi poznávací výlet „Cesta za vierou“ v termíne od 24.09.-27.09.2018. Zámerom zájazdu bolo Pútnicke Poľsko, rodisko Jána Pavla II. a vydanie po stopách svätej Faustíny.

 

 

Prijímatelia sociálnych služieb DD a DSS pre dospelých s doprovodom spoločne s viacerými zariadeniami a zastupiteľmi TTSK navštívili pozoruhodné a obohacujúce miesta, kde sa oboznámili so zaujímavými faktami a mali možnosť precítiť duchovnú atmosféru. Program bol naozaj výnimočný. V priebehu dní navštívili rodný dom pápeža Jána Pavla II  vo Vadoviciach, obohatený o výklad a prezentáciu jeho života. Navštívili Baziliku Jána Pavla II a taktiež Židovskú kalváriu. Zúčastnili sa aj prehliadky mesta Varšavy, navštívili chrámy i Palác Kultúry s vyhliadkovou vežou. Nezabudnuteľným zážitkom bola aj prehliadka Krakova, návšteva chrámu sv. Anny a taktiež Baziliky rehoľnej sestry sv.Faustíny.       

 

 

Náročný, ale posilňujúci zájazd bol pre každého účastníka nezabudnuteľným zážitkom.

 

Klienti DD a DSS v Seredi na „Ceste za vierou“Klienti DD a DSS v Seredi na „Ceste za vierou“Klienti DD a DSS v Seredi na „Ceste za vierou“Klienti DD a DSS v Seredi na „Ceste za vierou“Klienti DD a DSS v Seredi na „Ceste za vierou“Klienti DD a DSS v Seredi na „Ceste za vierou“Klienti DD a DSS v Seredi na „Ceste za vierou“