Práca v logistickom centre LIDL

Rozvoj a výstavba     Stanislava Janegová    

Od slávnostného poklepania základného kameňa budúceho logistického centra spoločnosti LIDL neuplynuli ani dva mesiace a záujem o prácu v ňom prejavilo  veľké množstvo ľudí.

Spýtala som sa teda zástupcu primátora, aké informácie majú funkcionári mesta a ako a kde sa môžu záujemcovia o prácu v novom veľkosklade prihlásiť.

 

„Je pravdou, že iba niekoľko málo dní od otvorenia staveniska sme evidovali telefonáty s otázkou budúcich možných pracovných príležitostí. Predstaviteľmi spoločnosti sme boli informovaní,  že žiadosti o prijatie do zamestnania môžu občania posielať na mailovú adresu lidl@lidl.sk alebo je im k dispozícii  webová stránka www.lidl.sk , kde v sekcii kariéra

http://kariera.lidl.sk/cps/rde/career_lidl_sk/hs.xsl/index.htm  nájdu všetky podstatné informácie. Odtiaľ žiadosti rozpošlú na príslušné oddelenie. Prípadné otázky budú poskytnuté aj na telefónom čísle hotlinky 0800 00 50 95“, uviedol Ľubomír Veselický.

 

Čím skôr spoločnosti pošlete svoj životopis prípadne motivačný list, tým je vyššia šanca, že sa vám podarí zamestnať. Výstavba logistického centra je už v plnom prúde a do prevádzky by ho mali uviesť na jar v roku 2016.